TURNIEJ BOWLINGOWY W 2A

We wtorek 12 marca, klasa 2a wzięła udział w Szkolnym Turnieju Bowlingowym, organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Zabawa była fantastyczna! Możemy też śmiało powiedzieć, że rosną nam mistrzowie bowlingu.

Wszyscy uczniowie mieli zapewniony słodki poczęstunek, ciepłą herbatę i wodę.

Każdy uczestnik oprócz pamiątkowego medalu, otrzymał fantastyczny prezent od organizatora turnieju. Dziękujemy!