W BAJCE PANA KLEKSA

W minionym tygodniu uczniowie klasy 1a i 1b udali się na wycieczkę do Katowic, a dokładnie do "Bajki Pana Kleksa". Szybko okazało się, że to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Miejsce, które oczarowało wszystkich uczestników wycieczki...
Bajka Pana Kleksa z jednej strony jest centrum nauki i doświadczeń, a z drugiej kreatywnym miejscem do zabawy. To miejsce, gdzie nauka staje się zabawą, a zabawa nauką inspirującą do odkrywania świata. Pięknie zaaranżowana przestrzeń podzielona na 8 stref zabrała nas w fantastyczną podróż. Dzieci wykonywały zadania i korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Podczas całego pobytu towarzyszyły nam ogromne emocje. Pan Kleks, podobnie jak w książkowej Akademii, zabrał dzieci w podróż śladami swoich przygód i pokazał, że zdobywanie wiedzy może być pasjonującym przeżyciem… Ani przez chwilę nie było czasu na nudę. Dzieci były zachwycone, buzie miały uśmiechnięte, a na nosie pojawiły się...piegi!