WRZESIEŃ W ŚWIETLICY

Minął wrzesień, a razem z nim pierwszy miesiąc nauki i zabawy w świetlicy - krainie radości. Powitaliśmy nowych uczniów klas pierwszych. Zorganizowaliśmy wiele wspólnych zajęć, aby nasi najmłodsi mogli się dobrze poczuć w nowym miejscu. Piękna pogoda pozwalała nam spędzać czas w dobrych humorach na boisku szkolnym i placu zabaw. Wśród zabaw z kolorowymi kropkami spędziliśmy Dzień Kropki. Z okazji Dnia Przedszkolaka zaprosiliśmy dzieci z sąsiadujących przedszkoli, aby wspólnie obchodzić Dzień Jabłka. Dużo czasu w świetlicy poświęciliśmy na rozmowy o bezpieczeństwie na drodze i nie tylko, bo bezpieczeństwo w świetlicy i na korytarzach szkoły jest bardzo ważne. Wiele radości sprawiały świetliczakom zabawy konstrukcyjne z kolorowymi klockami. Z końcem września przyszła do nas jesień. Pogoda nam dopisywała, a na drzewach pojawiły się kolorowe liście, które dzieci bardzo chętnie zbierały. Na zajęciach plastycznych powstawały urokliwe prace plastyczne, które zdobiły tablice ścienne. Zapraszamy do fotorelacji.

9.10.2023