"POECI DZIECIOM - DZIECI POETOM" - SUKCES RECYTATORSKI

8 grudnia 2023r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom - dzieci poetom". W konkursie brali udział uczniowie klas I-III z 12 szkół, w tym również z kilku szkół spoza terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowali laureaci przeprowadzonego wcześniej Szkolnego Konkursu Recytatorskiego: Marta Toczek - recytująca wiersz M. Wnukowskiego "Ścieżka w środku lasu" oraz Józef Otrząsek z wierszem J. Brzechwy "Na straganie". Wszyscy uczestnicy wykazali się znakomitym przygotowaniem - co znacznie podniosło poziom rywalizacji między małymi artystami. Po zakończonych recytacjach, dzieci czekając na ogłoszenie wyników brały udział w warsztatach artystycznych tworząc mikołajkowe prace plastyczne.

Laureatami tegorocznego Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego okazali się nasi uczniowie:

Józef Otrząsek kl. 2b (nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Pyrsz)

Marta Toczek kl. 3a (nauczyciel przygotowujący: Aldona Kasperska)

Brawo dla naszych uzdolnionych, małych artystów, którzy okazali się WIELCY reprezentując naszą szkołę!