KONKURS PLASTYCZNY - PRAWA I OBOWIĄZKI UCZNIA

Spośród dostarczonych prac wybrano 6 najciekawszych. Wszystkie wyróżnione prace wyeksponowano na wystawie podczas niebieskiego festiwalu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Plakaty były nie tylko atrakcyjnym elementem dekoracji, ale przede wszystkim miały wartość edukacyjną. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział i zaangażowanie. Wyniki konkursu w rozwinięciu artykułu.

Lilianna Wysoczan, klasa 5b
Praca zespołowa, klasa 3a