"NIEBIESKA KLASA" - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Kolor niebieski to symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie. Różne odcienie błękitu towarzyszyły nam we wszelkich działaniach podejmowanych z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.
Rzecznik Praw Ucznia zaprosił uczniów klas 1-8 do wspólnej zabawy i ogłosił konkurs fotograficzny na najbardziej Niebieską Klasę w szkole. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu i wyróżnione zdjęcia.

Klasa 6c

Gratuluję i dziękuję za wspólną zabawę!

Rzecznik Praw Ucznia: Anna Wysoczan

7.12.2023