ELIKSIR KOLORÓW

"Eliksir kolorów"

Jesień jest wyjątkową porą roku, pełną barw i zjawiskowych form. Przyroda wokół nas rozpieszcza nas kolorami. Uczniowie klasy 2a postanowili zatrzymać magię kolorów na dłuższą chwilę. Podczas spaceru każdy uczeń zbierał kolorowe symbole tej uroczej pory roku, które następnie „zamknęliśmy” w szklanych kulach. To był naprawdę twórczy czas, a kompozycje jakie stworzyliśmy są zachwycające. Wierzymy, że niestraszne nam będą słoty i chłody...bo przecież mamy „eliksir kolorów”.

Ewelina Kruk Uczniowie klasy 2a podczas spaceru zbierają "oznaki jesieni" - kwiaty, liście, trawy.