PSP19 POMAGA

DZIEWIĘTNASTKA POMAGA

 Po akcji zbierania darów dla powodzian, wybraliśmy się w trasę, aby dowieźć najpotrzebniejsze rzeczy dla najbardziej potrzebujących. Dotarliśmy do wsi Bodzanów pod Głuchołazami. Mimo podmytej drogi dojechaliśmy do punktu odbioru. Mamy nadzieję, że nasze dary trafią do miejscowej szkoły. Widok zrujnowanej przez żywioł miejscowości był przerażający. Łączymy nasze serca z wszystkimi poszkodowanymi przez powódź.

Dorota Rogulska

  Uczniowie pakują dary dla powodzian

 Przygotowanie darów do transportu

 Dary dla powodzian w punkcie odbioru