WYBORY DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA NOWY ROK SZKOLNY

13 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory nowych członków Małego Samorządu Uczniowskiego, który będzie pełnił swoje funkcje w nowym składzie już w nadchodzącym roku szkolnym. Głosy na swoich kandydatów oddali wszyscy uczniowie klas 1-3. Każdy głosował na jednego kandydata. Wyniki są następujące:

Przewodniczącym Małego Samorządu Uczniowskiego 2024/2025 został Leon Sadyk,

pierwszym zastępcą została Kaja Kasperska,

drugim zastępcą została Alicja Sowa.

Jako nowi członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani:

Mikołaj Jankowski,

Amelia Krajewska,

Wiktoria Koliak,

Lika Shurubkina,

Zuzanna Wielosz,

Mateusz Zdon.

Wszystkim zwycięzcom wyborów serdecznie gratulujemy!