BŁYSZCZĄ WIEDZĄ NA OLIMPIADACH I KONKURSACH - NAJZDOLNIEJSI UCZNIOWIE "DZIEWIĘTNASTKI"

Uczniowie Naszej Szkoły znaleźli się w zaszczytnym gronie Najzdolniejszych z Kędzierzyna-Koźla. Są zwycięzcami konkursów na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i miejskim. Władze Naszego Miasta nagrodziły ich listami gratulacyjnymi podczas uroczystej gali w Domu Kultury "Koźle" Są to:

Rozalia Novak kl. 6c - język angielski
Maja Ozdoba kl. 7d - biologia
Kacper Kuchnia kl. 7c - historia
Piotr Morawski kl. 7d. - język polski, historia

Uroczystość była nie tylko okazją do uhonorowania ich wysiłku i zaangażowania w różnych dziedzinach nauki, ale także dla podkreślenia roli edukacji jako fundamentu przyszłych sukcesów. Specjalne podziękowania otrzymali również nauczyciele i opiekunowie laureatów: Danuta Niedźwiecka-Banasik, Mariola Szczecińska, Dorota Rogulska i Lidia Gacek-Zawadzka.

A o przepisie na sukces powiedział zebranym na Gali jeden z nagrodzonych - Piotr Morawski: " Nie istnieje żadna magiczna formuła na osiągnięcie sukcesu! Nie poświęcam wiele czasu na przyswojenie sobie wiedzy z polskiego czy historii. Ale zainteresowanie tymi dziedzinami powoduje, że wiedza wchodzi do głowy sama".

Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym, ich Rodzicom i Nauczycielom. Życzymy udanego i zasłużonego odpoczynku podczas wakacji!

zobacz zdjęcia z tego wydarzenia