MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "ZIELONYM SZLAKIEM"

W dniu 5 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Z tej okazji Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 zorganizowała kolejną edycję międzyszkolnego konkursu ekologicznego "Zielonym Szlakiem". Konkurs adresowany był do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z naszego miasta. W rywalizacji uczestniczyło kilkanaście trzyosobowych drużyn. Zespoły wytrwale wędrowały wytyczonym szlakiem rozwiązując ciekawe zadania kształtujące świadomość ekologiczną. O wygranej zdecydowała liczba zdobytych punktów na całym szlaku. Najlepsze wyniki uzyskały drużyny:

1. PSP 19
Piotr Estko
Łukasz Kałamaga
Michał Szkolny

2. PSP 9
Hanna Gregorczyk
Wojciech Borsuk
Marcel Młynarczyk

3. PSP 19
Antoni Saska
Stanisław Kucharczyk
Bartosz Rozmanowski

Na wszystkich uczestników konkursu czekały pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy za udział w konkursie, współpracę w zespołach, zdrową rywalizację i świetną zabawę!

12.06.2024