POMOC DLA POWODZIAN!

AKCJA POMOCY POWODZIANOM W NASZEJ SZKOLE

W środę 18 września społeczność uczniowska organizuje akcję pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku powodzi.

W ramach akcji odbędzie się kiermasz słodkich i słonych przekąsek oraz zbiórka najpotrzebniejszych produktów.

Zbieramy:

-żywność i napoje (produkty długoterminowe: konserwy, dania w słoikach, ryż, kasza, herbatniki, woda butelkowana),

-artykuły higieniczne (mydło, płyn do kąpieli, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane dla dzieci, papier toaletowy),

-środki czystości (proszki, płyny do mycia i dezynfekcji),

-artykuły do sprzątania (rękawice gumowe, mopy, wiadra, miotły).

Zachęcamy do włączenia się do akcji i wsparcia zbiórki.

17.09.2024