AKADEMIA NAUKI I ZABAWY ZAPRASZA!

„Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

ODKRYWAMY TALENTY PRZEDSZKOLAKÓW

Mamo, Tato zapisz swoje dziecko na warsztaty

AKADEMII NAUKI I ZABAWY

w PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19

W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Warsztaty dla dzieci przedszkolnych odbędą się w sobotę

10 lutego 2024 r. godz. 9.30 – 13.00

Zapisy do 02 lutego 2024 r.

Karty zgłoszenia można pobrać ze strony szkoły:

Planowane zajęcia:

MATEMATYCZNE, JĘZYKOWE, PRZYRODNICZE, INFORMATYCZNE, SPORTOWE, MUZYCZNE, PLASTYCZNE.

W pierwszej kolejności zapisywane będą dzieci, które rozpoczną od września naukę w szkole.

Odkrywając talenty przedszkolaków, przeprowadzimy dzieciaki przez świat nauki i zabawy. Zajęcia są nieodpłatne. Zapewniamy profesjonalną opiekę, warsztaty poprowadzą nauczyciele specjaliści z naszej szkoły. Gwarantujemy, że Państwa dzieci będą się dobrze bawiły.

ORGANIZATORZY: PSP 19, Stowarzyszenie RAZEM